Zarejestruj się
Bezz.pl - dla kobiet szukających kobiet.

Tym kobietom lepiej nie wchodzić w drogę. Jeśli ktoś zajdzie im za skórę, to więcej niż pewne, że odpłacą się z nawiązką. Podziwiane, choć najczęściej z długą listą wrogów. To one dyktują warunki nie odwrotnie... Chyba, że trafią na większą twardzielkę od siebie.

Sprawdźcie, czy na naszej liście znalazła się jedna z Waszych ulubionych bohaterek.


10. Santana Lopez (GLEE)


“10.


U Santany zdolności wokalne idą w parze z ciętym językiem. Jeśli do tego dorzucimy jej morderczy wzrok i zamiłowanie do intrygi, to więcej niż pewne, że z takiej konfrontacji wyjdziemy, co najmniej ze sponiewieranym poczuciem własnej wartości.


9. Nicky Nichols (Orange Is The New Black)


“9.


Szalona, zakręcona, balansująca na krawędzi, pomimo tego, że ciągle jest w trakcie odsiadki. Cięty humor, nieład na głowie i zamiłowanie do nielegalnych używek to jej cechy rozpoznawcze. Nicky bezapelacyjnie budzi wiele sympatii, jednak wkurzona jest niczym prawdziwe tornado.


8. Annalise Keating (How to Get Away with Murder / Sposób na morderstwo)


“8.


Błyskotliwa, charyzmatyczna, nieprzewidywalna i niebezpieczna. Annalise ma wszystko, co potrzeba adwokatowi najbardziej zatwardziałych przestępców. Stanąć naprzeciw niej zarówno na sali sądowej, jak i w życiu wróży dotkliwą porażkę.


7. Delphine Cormier (Orphan Black)


“7.


Delphine z początku wydaje się całkiem sympatyczną i niegroźną pani doktor. Wszystko jednak się zmienia, gdy zasiada za sterami wielkiej korporacji, która ma niejedno do ukrycia. Trzeba przyznać, że Cormier w takim wydaniu podoba się nam najbardziej.


6. Bo Denis (Lost Girl / Zagubiona Tożsamość)


“6.


Tej łamaczce, zarówno kobiecych, jak i męskich serc lepiej nie wchodzić w drogę. Słabość do Bo można przypłacić życiem, zwłaszcza, że ta bohaterka z nadludzkimi zdolnościami, nikomu nie odmówi zabójczej chwili przyjemności.


5. Yara Greyjoy (Game of Thrones / Gra o tron)


“5.


Odważna, zdeterminowana i niewahająca się zrobić wszystkiego, by odzyskać Żelazne Wyspy. Mamy wrażenie, że jeszcze nie pokazała do końca, na co ją stać...a możemy spodziewać się wiele po sojuszach, które zawiązała.


4. Clarke Griffin (The 100)


“4.


Clarke, nie ma szczęścia w miłości… Najpierw jej chłopak musiał zginąć z rozkazu jej przyszłej dziewczyny, a później ów dziewczyna została zabita przez zbłąkaną kulę. Pomimo tego, ona wciąż pozostaje silna i zdeterminowana, by za wszelką cenę chronić swoich ludzi, a podejmowanie trudnych decyzji to jej specjalność.


3. Root & Shaw (Person of Interest / Impersonalni)


“3.


Tego duetu nie można rozdzielać. Gdy ta para pojawia się na ekranie, jest pewne, że będzie się działo, a łuski po kulach będą wszędzie. Dwie zabójczynie, które nie cofną się przed niczym, tu musiało zaiskrzyć.


2. Bea Smith (Wentworth)


“2.


Bea to prawdziwa twardzielka, która nie ma już nic do stracenia. Miała w swoich rękach całe więzienie. Nie bała się podejmować nawet najbardziej drastycznych kroków, by utrzymać się na szczycie i trzymać inne współwięźniarki w ryzach. Czy pomimo wydarzeń z ostatniego sezonu zobaczymy ją jeszcze w tej roli? Kto wie, może scenarzyści zafundują nam niespodziankę.


1. Xena (Xena: Warrior Princess / Xena: wojownicza księżniczka)


“1.


Każdy, kto oglądał choć jeden odcinek z wojowniczą księżniczką, na pewno bez trudu rozpozna jej okrzyk bojowy. Budząc postrach i grozę, nie miała sobie równych, nawet kiedy postanowiła odkupić swoje grzech z przeszłości. Żadna inna bohaterka z naszej listy nie miała w swoim arsenale uderzenia, po którym przeciwnik umierał w ciągu 30 sekund.
Xena zdecydowanie rządzi na naszej liście i nawet Chuck Norris musiałby uznać wyższość jej miecza nad jego legendarnym kopnięciem z półobrotu.


-----


Chcesz być na bieżąco z newsami LGBT? Odwiedź nas na bebloty.pl oraz śledź nasze wpisy na bezz.pl!firegirl
Dodaje do tego lorraine broughton graną przez Charlize Theron w Atomic Blonde
  • 15 wrzesień 2017
  • ·
  • Lubię to 1
TOP