Zarejestruj się
Bezz.pl - dla kobiet szukających kobiet.

Ruby Rose odkąd pojawiła się w serialu Orange Is The New Black, skradła serce niejednej kobiecie. Australijska aktorka, modelka, DJ, a przy tym zadeklarowana lesbijka, która nie pozwala o sobie zapomnieć. Jednak jej filmowe role nie mają znaczenia, bo gdy mówimy Ruby Rose, to od razu myślimy:1. Uśmiech zdradzający pewność siebie i to mrugnięcie okiem.


“Ruby


Jak tu nie westchnąć z rozmarzenia, kiedy widzimy coś takiego. Nie ważne jak Ruby się uśmiecha: szeroko, nieznacznie czy tylko delikatnie unosi kąciki ust. Z każdym kolejnym takim uśmiechem uwielbiamy ją jeszcze bardziej.


2. Tatuaże.


“Ruby


Powiemy krótko, tatuaże Ruby Rose sprawiają, że nikt nie chce jej zajść za skórę. Dodają jej zdecydowanie charakteru, a do tego są sexy.


3. Kocha zwierzęta.


“Ruby


Pomimo wizerunku twardzielki i dziewczyny, która niczego się nie boi, okazuje się, że Ruby ma też swoją delikatniejszą stronę. Kocha zwierzęta i od lat działa charytatywnie by im pomagać. Wzięła udział, między innymi, w kampanii PETA: „Wolę chodzić nago niż nosić futro". Cóż, jak to mówią, podobno każda lesbijka jest wegetarianką. Choć w przypadku Ruby Rose, bardziej pasuje określenie jaroszka, bo Australijka jada ryby.


4. Uwielbia pomagać innym.


“Amelie


Oprócz zwierząt kocha też innych ludzi i nie zawaha się im pomóc. Od lat działa jako wolontariuszka, mierząc się z problemami znęcania się oraz zdrowia psychicznego młodzieży.


5. Bez względu na to, co ubierze, wygląda świetnie.


“Ruby


Ładnemu, we wszystkim ładnie, mówi stare polskie porzekadło. W przypadku Ruby Rose to zdanie sprawdza się bezbłędnie. Aktorka nawet w dziwacznym, świątecznym, swetrze wygląda uroczo.


6. To samo dotyczy kolorów włosów.


“Ruby


Brunetka, szatynka, blond, czerwone, zielone. Nieważne, jaki kolor Ruby ma akurat na głowie, w każdym wygląda równie dobrze. Zastanawiamy się, jak wyglądałaby w różu? Zaraz, nie musimy. Odpowiedź jest jasna, równie dobrze, jak i w poprzednich kolorach.


7. Potrafi być zarówno chłopczycą, jak i bardzo kobiecą.


“Ruby


Jednym z nas podobają się dziewczyny ubierające się jak tomboy czy butch, inne wolą by ich wybranka była kobieca. Ruby Rose potrafi sprostać obu tym wymaganiom. Raz seksowna, innym razem zadziorna.
Jeśli jesteście jednak w grupie, która patrzy na Australijkę sceptycznym okiem, to zanim powiecie, „eeee jednak nieee", przed kliknięciem X, aby zamknąć stronę, spójrzcie.


“Ruby


-----


Chcesz być na bieżąco z newsami LGBT? Odwiedź nas na bebloty.pl oraz śledź nasze wpisy na bezz.pl!vampire
ona jest obleśna :/
  • 20 styczeń 2017
  • ·
  • Lubię to 0
lucyannmargaret
@RubyRose jest cudowna! ♥
  • 12 lipiec 2017
  • ·
  • Lubię to 1
Alice-sniegocka92
Na jej widok zapiera mi dech pierwszy raz tak na mnie działa kobieta że wręcz nie wiem co powiedzieć szaleństwo ߘ
  • 24 wrzesień 2018
  • ·
  • Lubię to 0
TOP